Gratis webinar gelanceerd door IPAF Rental Market Reports

Award winning IPAF rental reports now available

Er is een gratis webinar gepubliceerd ter gelegenheid van de lancering van de IPAF Rental Market Reports 2023, exclusief samengesteld voor de International Powered Access Federation (IPAF) door het wereldwijde bedrijfsonderzoeksbureau Ducker Carlisle.  

Het webinar is nu beschikbaar via IPAF's website en YouTube-kanaal en bevat een inleiding van Peter Douglas, IPAF CEO & Managing Director, een diepe duik in enkele bevindingen van de Duitse verhuurmarkt door Jana Rohwer, Senior Markt Analist bij Ducker, en Euan Youdale, Redacteur van Access International magazine, het biedt inzicht in de nationale en regionale onderzochte markten voor hoogwerker-verhuur.  

Net als in voorgaande jaren bevatten de rapporten een speciale focus op China. Geselecteerde leden van IPAF komen in aanmerking voor een gratis exemplaar van het rapport van dit jaar, een aanzienlijk voordeel voor nieuwe leden dat vorig jaar werd geïntroduceerd. Het gratis webinar is beschikbaar via de website van IPAF en op het YouTube-kanaal van IPAF en geeft een overzicht van de nieuwste gegevens over de verhuurmarkt voor aangedreven hoogwerk toegangstechniek die beschikbaar zijn in IPAF's 2023 editie van zijn Global Rental Market Report. 

IPAF heeft de afgelopen 14 jaar met Ducker samengewerkt om een zo consistent en gedetailleerd mogelijk inzicht te bieden in de wereldwijde trends in de verhuurmarkt voor aangedreven hoogwerk toegangstechniek die vandaag de dag zichtbaar zijn. Het rapport voor 2022 behandelt: Het Verenigd Koninkrijk, Frankrijk, Duitsland, Italië, Spanje, Nederland en de Scandinavische landen, die samen de tien onderzochte Europese markten vormen, plus de Verenigde Staten en Canada en een speciale focus op China.  

Het rapport is nu voor iedereen beschikbaar om te kopen als een van de vier pakketten, terwijl verhuurders, fabrikanten, dealers/distributeurs en leveranciers die lid zijn van de IPAF in aanmerking komen voor een gratis exemplaar van het rapport als onderdeel van het voortdurend groeiende scala aan lidmaatschapsvoordelen.  

Peter Douglas vertelt: "Het IPAF-Rental Market Report, dat jaarlijks wordt gepubliceerd, is de toonaangevende uitgebreide analyse van de belangrijkste verhuurmarkten voor hoogwerkers, uitvoerig samengesteld door Ducker met gewaardeerde bijdrages van onze leden, vertegenwoordigers en branche-experts wereldwijd. 

"Vorige jaar, als onderdeel van onze blijvende verplichting tot ondersteuning van onze leden tijdens economisch instabiele tijden, hebben we besloten dat verhuurders, fabrikanten, dealers/distributeurs en leveranciers die lid zijn in, aanmerking komen voor een gratis exemplaar van het relevante marktrapport.  

"Onze leden erkennen ongetwijfeld de uitstekende waarde van dit aanzienlijke lidmaatschapsvoordeel. Het rapport biedt een onschatbaar inzicht in de toestand van de markt, weerspiegelt trends die zich uitstrekken over de meest recente periode van tien jaar en omvat het marktvertrouwen en het sentiment voor dit jaar en daarna. Het is naar mijn mening een essentieel onderdeel van bedrijfsinformatie voor elke serieuze speler in de belangrijkste verhuurmarkten voor hoogwerkers wereldwijd."  

De bekroonde rapporten schatten de omvang van het wagenpark aan hoogwerkers voor verhuur wereldwijd en bevatten statistieken zoals verhuurinkomsten en -tarieven, wagenparkgrootte, bezettingsgraad, wagenparkmix, machinekrachtbronnen, investeringen, jaarlijkse bewaartermijn, enz. Het wereldwijde rapport vergelijkt alle onderzochte landen en bevat gegevensanalyse en vergelijking per land, regio en machinetype en meer.  

● Om het nieuwe webinar te bekijken, gaat u naar www.ipaf.org/resources of het YouTube-kanaal van IPAF www.youtube.com/@IPAForg; IPAF-leden kunnen zich registreren voor hun gratis exemplaar van het rapport, terwijl anderen het kunnen kopen via de website www.ipaf.org/reports

Ander nieuws dat voor u interessant zou kunnen zijn