IPAF maakt Rental Market Reports gratis voor leden

Award winning IPAF rental reports now available

Leden van de International Powered Access Federation (IPAF) zullen in aanmerking komen voor een gratis exemplaar van het Global Powered Access Rental Market Report van de federatie wanneer de editie 2022 van de bekroonde publicatie in juni uitkomt – een belangrijke aanvulling op het groeiende pakket aan voordelen van het IPAF-lidmaatschap.

Peter Douglas, CEO en algemeen directeur van IPAF, merkt op: "Het IPAF Global Powered Access Rental Market Report, dat jaarlijks wordt gepubliceerd, is het toonaangevende uitgebreide overzicht van de belangrijkste verhuurmarkten voor hoogwerkers, uitvoerig samengesteld door Ducker met gewaardeerde bijdrages van onze leden en wereldwijde branche-experts.

Al meer dan 12 jaar werken we samen met Ducker aan deze marktinformatie van onschatbare waarde en we vinden dat het door een zo groot mogelijk publiek moet worden gelezen. Leden komen nu niet alleen in aanmerking voor een gratis versie van het rapport maar naar aanleiding van de feedback van leden en de sector als geheel, stellen we de publicatiedatum uit tot juni, na een besluit om het uitbrengen van het rapport de laatste twee jaren te vertragen gezien de problemen bij het verzamelen van gegevens tijdens de pandemie.

Nu het erop lijkt dat onze sector zich aan het herstellen is, en als onderdeel van IPAF’s blijvende verplichting tot ondersteuning van onze leden tijdens economisch instabiele tijden, hebben we nu besloten dat verhuurders, fabrikanten, dealers/distributeurs en leveranciers die lid zijn in, aanmerking komen voor een gratis exemplaar van het relevante marktrapport. Elk in aanmerking komend IPAF-lid wordt uitgenodigd om voor meer informatie www.ipaf.org/reports te bezoeken.

We geloven dat bedrijven meteen de waarde zullen inzien van dit belangrijke extra voordeel van het IPAF-lidmaatschap, of ze nu al lid zijn of overwegen zich bij de federatie aan te sluiten. Voor diegenen die nog niet bekend zijn met het rapport, raad ik u aan een exemplaar van voorgaande jaren te bekijken op de IPAF-website. U kunt ook deelnemen aan het speciale webinar als voorproefje wat samenvalt met de publicatie van het rapport dit jaar op 8 juni.

In het rapport wordt rekening gehouden met de omvang, waarde en groei van de wereldwijde verhuurmarkt voor hoogwerkers, markttrends worden geanalyseerd zoals verhuur- en gebruikspercentages, vervanging van het wagenpark en andere indicatoren in belangrijke Europese markten, Noord-Amerika, China en het Midden-Oosten. Net als in vorige jaren kan de volledige versie van het rapport nog steeds worden aangeschaft, maar dit jaar bieden we geen gedrukte exemplaren meer aan, alleen een digitale uitgave, als onderdeel van onze continue verduurzaming.

IPAF exposeert op 11-12 mei in stand 619 bij Vertikal Days op de East of England Showground, Peterborough, waar ons team bezoekers graag te woord zal staan over deze spannende nieuwe voordelen van het lidmaatschap. We verheugen ons op onze ontmoeting bij dit of andere toekomstige evenementen waar wij u meer over de rapporten kunnen vertellen. Neem voor vragen gerust contact op met uw dichtstbijzijnde IPAF-kantoor of vertegenwoordiger op www.ipaf.org/contact."

● IPAF’s Global Powered Access Rental Market Reports kunnen op www.ipaf.org/reports worden bekeken of vooraf besteld. De editie van 2022 zal in juni worden gepubliceerd. Fabrikanten, dealers/distributeurs, verhuurders of leveranciers die lid zijn van IPAF komen in aanmerking voor een gratis exemplaar van het relevante rapport. Op 8 juni IPAF zal een Rental Market Report webinar over de hoogtepunten in 2022organiseren; zie www.ipaf.org/events voor informatie hierover en over alle aanstaande IPAF-evenementen en -webinars.

Ander nieuws dat voor u interessant zou kunnen zijn

  • IPAF's ePAL mobiele applicatie voor bedieners van hoogwerkers en hefsteigers is erkend door het tijdschrift Lift & Access in de VS en heeft een prestigieuze LLEAP Gold-award gekregen in de categorie Aftermarket Support Products & Services.

  • IPAF's ePAL mobiele applicatie voor bedieners van Hoogwerkers en hefsteigers heeft nu de mijlpaal van een kwart miljoen eerste downloads wereldwijd bereikt.

  • Er is een veiligheidsbewustzijnsfolder uitgegeven om gebruikers van hoogwerkers te waarschuwen voor het katapulteffect, waardoor inzittenden van het platform kunnen worden geslingerd, wat kan leiden tot ernstig letsel en de dood, vooral als inzittenden niet de juiste persoonlijke beschermingsmiddelen dragen.