IPAF-lidmaatschap stijgt voorbij de mijlpaal van 1500 leden

IPAF 1500

De International Powered Access Federation (IPAF) heeft in de tweede helft van 2021 een golf van nieuwe leden gezien, waardoor het totale aantal de mijlpaal van 1.500 overschreed en het budget van de Federatie voor het hele jaar.

De toename van het lidmaatschap is deels te danken aan het aanhoudend sterke herstel van de hoogwerker sector na de pandemie, en ook aan de introductie van de lidmaatschapscategorie voor veiligheidsprofessionals, gericht op mensen met gezondheids- en veiligheidsfuncties of gerelateerde toezichthoudende functies binnen de hoogwerker sector of de bredere industrie, die veel belangstelling heeft gewekt.

IPAF heeft de mijlpaal van het lidmaatschap overtroffen na twee moeilijke jaren te midden van de coronaviruspandemie. Aan het einde van het eerste kwartaal van 2021 had IPAF slechts 1.431 leden en stelde zichzelf voor de uitdaging om eind 2021 de 1.500 te bereiken. Begin december heeft het IPAF-lidmaatschap de 1.500 overschreden, met tot 50 aanvragen in de pijplijn, waarvan een aantal voor het einde van het jaar zullen worden bevestigd als lid.

Peter Douglas, CEO & MD van IPAF, merkt op: “Na 18 uitdagende maanden of meer, was het echt bemoedigend om te zien hoe het ledenbestand van IPAF gestaag groeide, vooral in de tweede helft van het jaar; het is geweldig dat we ons volledige jaarbudget hebben overtroffen met nog een paar weken in 2021 te gaan.

“We weten hoe moeilijk de afgelopen twee jaar voor onze leden zijn geweest tijdens de pandemie, met nog veel onzekerheid aan de horizon, en we zijn erg dankbaar voor al diegenen die de waarde hebben gezien om deel uit te maken van de IPAF-familie. Om deze reden hebben we de kosten van verlenging van het lidmaatschap met 25% verlaagd in 2021 voor alle bestaande leden, evenals de introductie van nieuwe ledenvoordelen en webinars die zowel nieuwe als bestaande leden aanspraken.

“Sinds we in augustus zijn teruggekeerd naar persoonlijke evenementen, hebben we 68 nieuwe leden aangemeld, wat aantoont dat bedrijven nog steeds waarde hechten aan persoonlijk contact en dat ze hun zorgen persoonlijk met ons kunnen bespreken – evenementen zoals Vertikal Days en IPAF Elevation in het VK, Platformers' Days en A+A in Duitsland of GIS in Italië zijn allemaal populair gebleken.

“De groei van de nieuwe lidmaatschapscategorie van Veiligheidsprofessionals is ook zeer bemoedigend. Het is bedoeld voor individuen binnen grotere organisaties, inclusief degenen die in dienst zijn van bestaande IPAF-lidbedrijven, en biedt voordelen en toenemende kansen om directe updates van IPAF over veiligheid en technische begeleiding te ontvangen, deel te nemen aan exclusieve webinars en evenementen, en om rechtstreeks in contact te komen met IPAF-experts en medeleden. Sinds de lancering eind september hebben we al 19 Veiligheidsprofessional-leden uit acht verschillende landen, en er zijn er momenteel nog ongeveer 20 in het aanvraagproces.

“IPAF is niets zonder onze leden, en het is bemoedigend om te horen dat we iets goeds doen om zelfs in moeilijke tijden nieuwe leden te behouden en aan te trekken. We rusten echter niet op onze lauweren, want er zijn nog steeds dingen waarvan we weten dat we ze kunnen verbeteren - onze recente ledenenquête bevatte veel positieve opmerkingen, maar ook geïdentificeerde gebieden waarop we kunnen verbeteren, en we nemen die waardevolle feedback zeer serieus.”

● Voor meer informatie over de voordelen van het IPAF lidmaatschap zie www.ipaf.org/join of email members@ipaf.org voor details over soorten lidmaatschap en om uw interesse om lid te worden van IPAF te registreren.

Ander nieuws dat voor u interessant zou kunnen zijn

  • IPAF heeft een sterk 2021 beleefd, waarbij een voorzichtige benadering van de uitgaven werd gecombineerd met een recordjaar voor trainingen en ledenaantal om bij te dragen tot een overschot aan het einde van het jaar, dat een robuuste opleving markeert na het ergste van de pandemie, zo blijkt uit haar laatste jaarverslag.