IPAF benoemt twee nieuwe landelijke vertegenwoordigers

Christine and Javier

Nieuwe land vertegenwoordigers voor Spanje en Zwitserland zijn benoemd door de International Powered Access Federation (IPAF). Javier Cerezo zal de nieuwe vertegenwoordiger van de Federatie in Spanje zijn, terwijl Christine Lell de taak full time op zich neemt voor Zwitserland als interimmer, naast haar bestaande verantwoordelijkheden voor Franstalige gebieden en landen in Oost-Europa.

Javier is een IPAF Senior instructeur die al enkele jaren samenwerkt met Loxam-Hune in Spanje. Hij is gevestigd in Zierbena in de buurt van Bilbao in Baskenland, terwijl Christine Lell zal blijven werken vanuit het kantoor van IPAF in Bazel, Zwitserland. Beide zullen verslag uitbrengen aan Romina Vanzi, IPAF's Hoofd voor Regionale Ontwikkeling.

Javier zegt: "Ik ben er erg trots op om bij IPAF te komen werken; mijn belangrijkste prioriteiten zullen zijn om al onze leden en medewerkers te ondersteunen, om de samenwerking met hen en met alle regionale en nationale openbare instellingen op het gebied van veiligheid op de werkvloer en werken op hoogte te verbeteren."

"Ook willen we bestaande en nieuwe samenwerkingsverbanden ontwikkelen met nationale en internationale bedrijven op het Iberisch Schiereiland, die graag samen met IPAF willen werken aan gemeenschappelijke doelen op het gebied van planning, beste praktijken en veiligheid van werk op hoogte."

Commentaar van Christine Lell: "Ik ben blij mezelf verder te kunnen uitdagen met een nieuwe evolutie van mijn rol bij IPAF. Ik ben sinds mijn toetreding tot de organisatie in 2011 gevestigd in het IPAF-kantoor in Bazel, dus ik ben geen vreemde voor onze Zwitserse leden. Ik zal mijn uiterste best blijven doen om hen te helpen trots te zijn om deel uit te maken van het IPAF-avontuur!” 

Romina Vanzi zegt: "Spanje en Zwitserland zijn zeer belangrijke gebieden voor IPAF, dus het is belangrijk dat we de juiste mensen hebben aangesteld om het goede werk dat eerder is gedaan voort te zetten en verder te bouwen op de dynamiek, vooral gezien de uitdagingen en de ontwrichting door de aanhoudende coronavirus pandemie."

"Met Christine en Javier hebben we twee enthousiaste personen die al bekend zijn bij veel van de leden in respectievelijk Zwitserland en Spanje; we zijn blij hen in hun nieuwe rol te mogen verwelkomen en wensen hen veel succes.”

Peter Douglas, IPAF’s CEO, voegt toe: "Iedereen bij IPAF feliciteert Javier en Christine met hun benoeming. Een belangrijke prioriteit van de federatie is het helpen van onze leden en de wereldwijde sector van aangedreven hoogwerk toegangstechniek om te overleven en sterk terug te keren aan de andere kant van de pandemie; het is bemoedigend om te weten dat onze leden en partners in Spanje en Zwitserland, twee belangrijke landen op de IPAF-kaart, zullen profiteren van de wijsheid, de ervaring en de vriendelijke hulp die hun nieuwe landvertegenwoordigers zullen bieden."

Ander nieuws dat voor u interessant zou kunnen zijn

  • Nieuwe land vertegenwoordigers voor Spanje en Zwitserland zijn door IPAF benoemd: Javier Cerezo zal de nieuwe vertegenwoordiger van de federatie in Spanje zijn, terwijl Christine Lell de taak full time op zich neemt voor Zwitserland als interimmer.

  • Belanghebbenden in de branche worden uitgenodigd om deel te nemen aan het volgende IPAF webinar op 10 december om 12.00 uur GMT, waarin een terugblik op een tumultueus jaar in aangedreven hoogwerk toegangstechniek wordt gegeven en een aantal spannende initiatieven voor het komende jaar worden uiteengezet.

  • De in een wereldwijd project verzamelde informatie over de rapportage van ongevallen en bijna-ongevallen heeft geleid tot een belangrijke update van IPAF's uitgebreide trainingscursus over hoe hoogwerkers en ander materieel veilig van vrachtwagens of opleggers moeten worden geladen en gelost.