Fabrikant van hefsteigers wordt vierde ondersteunend lid

Alimak IAPAs

Het is de International Powered Access Federation (IPAF) een genoegen Alimak Group, de wereldwijde fabrikant van hefsteigers en bouwliften (passagiers, goederen, transportplatforms), als zijn vierde ondersteunend lid te mogen verwelkomen.

Met het hoofdkantoor in Stockholm (Zweden), en met maar liefst 26 dochterondernemingen en een aanwezigheid in meer dan 20 landen over heel de wereld, zijn na gesprekken en een overeenkomst om zich in 2020 aan te melden voor de categorie ondersteunend lid alle leden van de Alimak Group nu lid van IPAF geworden. Alimak Group voegt zich bij Haulotte, APEX en Henderson Insurance Brokers als ondersteunend lid van de federatie.

Angel Ibañez, Global Representative voor hefsteigers en aanverwante producten van IPAF vertelt: "Alimak is lange tijd een zeer actief lid geweest en heeft IPAF ondersteund bij de ontwikkeling van trainingscursussen en veiligheidscampagnes, met name vanuit de Britse vestiging. Daarnaast is het lid van de toegewijde werkgroep voor hefsteigers en bouwliften.

In de afgelopen vijf jaar heeft IPAF zijn activiteiten op het gebied van hefsteigers en bouwliften geïntensiveerd en zijn betrokkenheid bij de ontwikkeling van training en normen voor de sector uitgebreid. Om Alimak Group er nu bij te hebben als ondersteunend lid is geweldig, omdat we van de expertise en wereldwijde aanwezigheid van het bedrijf kunnen profiteren om hoogwaardige training en best practice op het gebied van veiligheid wereldwijd te promoten met betrekking tot hefsteigers en bouwliften."

Ondersteunend lid is een relatief nieuwe categorie van IPAF-lidmaatschap en is bedacht om de strategische initiatieven en algehele bijdrage van IPAF te erkennen en handhaven voor wat betreft veiligheid en productiviteit in aangedreven hoogwerk toegangstechniek over heel de wereld.

Alimak en zijn dochterondernemingen in Australië, België, Brazilië, China, Denemarken, Duitsland, Frankrijk, Hongkong, India, Italië, Maleisië, Nederland, Noorwegen, Rusland, Singapore, het VK, de VS, Zuid-Korea, Zweden, Zwitserland zijn nu allemaal leden op zichzelf, als onderdeel van de overkoepelende lidmaatschapsovereenkomst.

Peter Douglas, CEO en algemeen directeur van IPAF, zegt: "Vorig jaar hebben we gezien hoe belangrijk samenwerking voor het collectieve voordeel van onze sector is en wat de waarde is die IPAF kan bieden als belangrijke referentie voor vitale veiligheid en technisch advies, belangenbehartiging bij de ontwikkeling van nieuwe normen of de omgang met overheidsorganen, en het bieden van bedrijfsinformatie aan onze leden en de bredere sector.

IPAF zou uiteraard niet bestaan zonder onze leden en zonder hen zou de vooruitgang met onze strategische doelstellingen onmogelijk zijn, inclusief de verbetering van wereldwijde ongevallenrapportage en de ontwikkeling van ons trainingsprogramma en veiligheids- en technische materialen als een reactie op wat de gegevens over ongevallen ons vertellen. We zijn Alimak Group heel dankbaar dat ze besloten hebben in de voetsporen te treden van Haulotte, APEX en Henderson Insurance en dat ze zich zullen toeleggen op de ondersteuning van ons werk, nu en in de toekomst."

● Ga voor meer informatie over IPAF-lidmaatschap en over hoe u lid van IPAF wordt naar www.ipaf.org/become-member of klik hier voor meer informatie over IPAF-ondersteunend lidmaatschap. Zie www.ipaf.org/contact voor informatie over uw dichtstbijzijnde kantoor of vertegenwoordiger.

Ander nieuws dat voor u interessant zou kunnen zijn