Haulotte is de eerste fabrikant die sustaining member van IPAF wordt

Haulotte is first manufacturer to become IPAF sustaining member

Haulotte, de internationale fabrikant van mobiele hoogwerkers en verreikers, heeft een historische overeenkomst ondertekend waardoor het een van de eerste ondersteunende leden van de International Powered Access Federation (IPAF) wordt.

De ondertekening van de nieuwe overeenkomst zal officieel plaatsvinden op IPAF's Europlatform 2018 conferentie in het Europa Hotel, Belfast, Noord-Ierland op 11 oktober. Ondersteunend lid is een nieuwe lidmaatschapscategorie van IPAF voor organisaties die hun toewijding willen benadrukken aan het doorlopende doel om het veilig en efficiënt gebruik van aangedreven hoogwerk toegangstechniek wereldwijd te bevorderen.

Stéphane Hubert, Chief Sales Officer voor Haulotte, merkt op: “Deze overeenkomst is een fantastische kans voor Haulotte om te benadrukken hoe belangrijk veiligheid en opleiding zijn wanneer we oplossingen aanbieden voor werken op hoogte. Haulotte is trots om deze overeenkomst te ondertekenen, die een van onze belangrijkste pijlers benadrukt: het bieden van het beste in haar klasse en een veilige gebruikerservaring aan onze klanten.”

Tim Whiteman, CEO & Managing Director van IPAF, voegt toe: “Het doel van IPAF is om de industrie in aangedreven hoogwerk toegangstechniek veiliger te maken, ervoor te zorgen dat mensen die hoogwerkers en hefsteigers gebruiken, om werk op hoogte uit te voeren, aan het einde van de dag weer naar huis kunnen gaan, om training te ontwikkelen, begeleiding te bieden wat betreft veiligheid en techniek die alle gebruikers van aangedreven hoogwerk materieel helpen, en om onze leden waardevolle business intelligence en ondersteunende diensten te bieden.

“De nieuwe lidmaatschapscategorie is ontwikkeld om het belang van IPAF-initiatieven te erkennen en hoe deze bijdragen aan het succes, de gezondheid, de duurzaamheid en rendabiliteit van de industrie in aangedreven hoogwerk toegangstechniek, nu en in de toekomst. Een nalatenschap creëren door in toekomstige generaties van medewerkers, ontwerpers, klanten en gemeenschappen te investeren, is zowel een noodzaak als een verantwoordelijkheid

“IPAF zou uiteraard niet bestaan zonder onze leden, dus we zijn zeer verheugd dat Haulotte ervoor gekozen heeft om de eerste fabrikant te zijn om een ondersteunend IPAF-lid te worden door een nieuwe uitgebreide wereldwijde groepslidmaatschapsovereenkomst te ondertekenen op Europlatform 2018.

“We erkennen de ondersteuning die dit biedt voor IPAF en het is erop gericht om het veilig en efficiënt gebruik van aangedreven hoogwerk toegangstechniek wereldwijd te bevorderen, en we hopen dat andere organisaties het voorbeeld van Haulotte zullen volgen en ook zullen overwegen om ondersteunende IPAF-leden te worden.

“We waarderen de toewijding die dit toont aan IPAF alsook de leidende principes ervan en kijken uit naar de samenwerking met Haulotte om in de toekomst deze doelstellingen samen verder te ontwikkelen.”

Ander nieuws dat voor u interessant zou kunnen zijn

  • Nieuwe leden zijn benoemd voor het IPAF-bestuur, Ben Hirst en Julie Houston Smyth treden beiden toe en voegen zich bij Riwal-CEO Pedro Torres die in juni werd benoemd.

  • De juryleden zijn bekendgemaakt voor de 2020 International Awards for Powered Access (IAPA’s), welke worden gehouden in Londen, Verenigd Koninkrijk, in het Millennium Gloucester Hotel Kensington op 23 april, op de avond van de IPAF Summit 2020.